İstanbul Kamp

Heryıl aynı tarihlerde 9-10 yaş sporculara yapılan sömestre kampı bu yıl 2009 – 2010 doğumlu sporcuların katılımı ile gerçekleşecektir. Kamp organizasyonu, sporcuların yarı yıl tatilinde yoğunlaşan antrenman ve maç programlarına ek olarak takım ve takımdaşlık olgusunu geliştirmek amacı ile yapılmaktadır.

Kampımız, İKBA bünyesinde bulunan Adana, Ataşehir, Çekmeköy, Dragos, Eskişehir, Etiler, İzmir, Kurtköy, Suadiye ve Üsküdar lokasyonlarının katılımları ile gerçekleşecektir.

Organizasyon, İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan Marmara Eğitim Köyü içerisinde yapılacaktır. Sporcular Marma Otelde konaklayacak, antrenman ve maçlarını ise yine aynı Eğitim Köyü içerisinde bulunan spor tesislerinde yapacaklardır. Sporcular kamp programı doğrultusunda her sabah basketbol gelişim antrenmanları, koordinasyon, çabukluk ve kuvvet çalışmaları yapacak, öğleden sonraları ise turnuva maçları oynayacaklardır. Günün geri kalan kısmında takım ve takımdaşlık ile ilgili eğitsel oyunlar oynanacak, aktiviteler yapılacaktır.

  • Kamp Tarihi: Ocak 2022 (4 Gece,5 Gün)
  • Kamp Tesisi: Marmara Eğitim Köyü, Maltepe/İstanbul